بات راوی

راوی بات: پرده برداری از حقیقت، قدرت بخشیدن به تغییر

راوی بنیان روایتگری برای عدالت

راوی، یک پلت فرم روایتگری پیشگامانه است که به افراد اجازه می دهد تا شواهد خود را در مورد تبعیض جنسی، خشونت علیه زنان، یا نقض حقوق بشر به اشتراک بگذارند. راوی به عنوان یک پل بسیار مهم عمل می کند و به تیم تحلیلی ما اجازه می دهد تا اطلاعات و داده های افراد را از طریق ربات تلگرام جمع آوری کند.

اهداف اصلی راوی

هدف اصلی راوی جمع آوری اسناد و مدارک جنایات علیه زنان است. هدف این ابتکار ایجاد یک بانک اطلاعاتی جامع است که ماهیت سیستماتیک و نهادینه شده ی تبعیض جنسی را در پایه های رژیم اسلامی روشن می کند. داده‌های جمع‌آوری‌ شده نه تنها به ایجاد اطلاعات آماری کمک می‌کند، بلکه نقشی حیاتی در شناسایی مسئولین این جنایات علیه زنان ایفا خواهد کرد.

راوی چگونه کار می کند:

جمع آوری اطلاعات

کاربران می توانند گزارش ها و شواهد خود را مستقیماً از طریق ربات تلگرام به راوی ارسال کنند یا مستقیماً برای ما ایمیل کنند. این یک فرآیند محرمانه و امن را برای قربانیان و وکلای آنها تضمین می کند.

اسناد پشتیبان

راوی به کاربران این امکان را می دهد که اسناد پشتیبانی، فایل های صوتی یا تصویری را برای تکمیل روایت های خود بارگزاری کنند و نمای جامع تری از هر حادثه ارائه دهند.

روایتگری ناشناس

در حالی که شهادت‌های ناشناس ممکن است از نظر اعتبار وزن کمتری داشته باشند، راوی اهمیت آن‌ها را در تشویق قربانیان به حضورو ارایه ی روایت خود تشخیص می‌دهد. این پلتفرم ناشناس بودن را به‌عنوان وسیله‌ای برای توانمندسازی افرادی که در غیر این صورت ممکن است در گزارش دادن حوادث تردید کنند، ارزشمند می‌ داند.

توانمندسازی حمایت و برنامه ریزی

اطلاعات جمع آوری شده توسط راوی به عنوان یک منبع قدرتمند برای متخصصان و وکیلان عمل می کند. همچنین با برجسته کردن موضوعات خاص یا مناطقی که نیاز به توجه متمرکز دارند، به برنامه ریزی بهتر کمک می کند. این رویکرد استراتژیک حمایت مؤثرتر و هدفمندتری برای عدالت و تغییر را تضمین می کند.

توانمندسازی حمایت و برنامه ریزی

تمام گزارش های ارائه شده به راوی با نهایت دقت و حساسیت بررسی می شود. از داده ها می توان برای تولید گزارش های آماری استفاده کرد که بنیان تبعیض جنسی و خشونت علیه زنان را در حکومت اسلامی روشن می کند. راوی تلاش می کند تا با تقویت مسئولیت پذیری و شفافیت، کاتالیزوری برای تغییر باشد.

 

به راوی در تلاش برای عدالت و برابری بپیوندید. صدای شما مهم است و با هم می توانیم جهانی عاری از تبعیض و خشونت بسازیم.